W świątecznym wywiadzie dla…

W świątecznym wywiadzie dla chorwackiej telewizji #typowyjugol powiedział między innymi, o tym że ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest pełen energii, czuje się fenomenalnie fizycznie i psychicznie, cieszy się grą i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny mecz. Przyznaje, że od dawna nie czuł się tak dobrze, możliwe, że nawet lepiej niż w czasach kiedy był w Bayernie Juppa Heynckesa.

Decyzja o odejściu z reprezentacji nie była łatwa do podjęcia, ale słuszna. Jego marzeniem było osiągniecie czegoś wielkiego i tak się stało, teraz czas dać szansę innym chłopakom. Mimo przegranego finału wspomnienia z mundialu zostaną z nim do końca życia i każdego dnia do nich wraca.

Kiedy Ronaldo podpisał kontrakt z Juve, wiedział że się dogadają. Znali się już wcześniej, rozegrali wiele meczów przeciwko sobie i zawsze okazywali sobie szacunek. Nie miał żadnych problemów, z tym żeby dostosować się teraz do grania razem z nim i znaleźli porozumienie.

Wrzucam fragment z wigilijnej kolacji Juve sprzed kilku dni, kiedy Agnelli zapytał Ronaldo czy powie coś o przenosinach do Turynu czy Mandzukic ma zrobić to za niego. CR powiedział, że Mandzu na co prezydent stwierdził, że to już on zostanie przy mikrofonie, bo nie usłyszymy żadnego słowa przez cały wieczór (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Kto by pomyślał, że to właśnie oni tak się dogadają ¯_(ツ)_/¯

#juventus #pilkanozna

No Comments

Comments are closed.