Dzisiejsze podsumowanie gry…

Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [2018-08-30]:

Obrońcy
Jakub Rzeźniczak (31 lat) [klub: Qarabağ Ağdam]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół wygrał 3-0 z Sheriffem Tyraspol w kwalifikacjach do Ligi Europy i awansował do fazy grupowej.

Igor Lewczuk (33 lat) [klub: Bordeaux]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 2-0 z Gent w kwalifikacjach do Ligi Europy i awansował do fazy grupowej.

Pomocnicy
Jacek Góralski (25 lat) [klub: Łudogorec Razgrad]: wszedł z ławki w 72 minucie i otrzymał żółtą kartę. Jego zespół wygrał 4-0 z Torpedo Kutaisi w kwalifikacjach do Ligi Europy i awansował do fazy grupowej.

Jakub Piotrowski (20 lat) [klub: Genk]: wszedł z ławki w 69 minucie. Jego zespół wygrał 4-2 z Brondby w kwalifikacjach do Ligi Europy i awansował do fazy grupowej.

Konrad Plewa (26 lat) [klub: Real Monarchs]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół przegrał 1-0 z Colorado Springs w 2 lidze USA.

Napastnicy
Kamil Wilczek (30 lat) [klub: Brøndby]: rozegrał 79 minut i zdobył x gola. Jego zespół przegrał 4-2 z Genk w kwalifikacjach do Ligi Europy i odpadł z rozgrywek. Gol Kamila zobaczysz TUTAJ.

________________________________________________________________________________________________
Za wszelkie literówki/błędy z góry przepraszam.
O kimś zapomniałem lub gdzieś brakuje jakiejś informacji? – Powiadom mnie w komentarzu 🙂
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. gol Wilczka- znajdziecie pod tagiem #nasizagranica

#mecz #pilkanozna #sport #polska #nasizagranica #ligaeuropy #golgifpl

No Comments

Comments are closed.